Mus rasite čia

Dariaus ir Girėno g. 26, Tauragė

Telefono numeris

+370 609 99887

Nuo 2014 metų

„Šaukštelio studija" Tauragės miesto centre lankytojams duris atvėrė 2014 m. pavasarį.

Įmonės UAB „Šaukštelis” valdomas sušių baras-vyninė yra įsikūręs pačiame Tauragės miesto centre. Iki šių dienų tai vienintelė vieta mieste, kuri specializuojasi būtent sušių gamyboje ir siūlo itin platų aukščiausios kokybės japoniškų suktinukų asortimentą. Per visus mūsų darbo metus:

subūrėme nemažą nuolatinių klientų ratą;

tapome Tauragės jaunimo lankomiausia vieta „Rezervuota jaunimui 2014“;

2015 metais pelnėme geriausios Tauragės įmonės vardą;

2019 metais užsitarnavome socialinės įmonės statuso apdovanojimą.

 

Glaudžiai bendradarbiaujame su Tauragės jaunimu, prisidedame prie jaunimo laisvalaikio užimtumo, renginių organizavimo ir pan. Remiame Tauragėje vykdomus renginius, jaunimo organizacijas bei bendruomenes. Esame sukūrę daugiau nei 10 darbo vietų. Didžioji dalis komandos – jauni ir darbštūs asmenys, kuriems darbas turi būti įdomus ir įvairiapusiškas. Esame suteikę darbo likimo nuskriaustiems žmonėms: jaunimui iš vaikų namų, sergantiems priklausomybės ligomis ir pan. Bendrai dirbdami komandoje ir siekdami bendro tikslo, padėjome šiems jaunuoliams kabintis į gyvenimą, gyventi tvarkingai ir kokybiškai.

Prisidedame prie daug socialinių akcijų, kai kurių socialinių iniciatyvų autoriai esame patys. Stengiamės būti socialiai atsakingais ir būti pavyzdžiu kitiems. Kasmet aukojame Maisto bankui, šv. Kalėdų laikotarpiu kartu su Maltos Ordino Tauragės skyriumi dovanojame šv. Kūčių vakarienę vienišiems ir ligotiems mūsų miesto senjorams. Iniciatyva „Už orią senatvę” taip pat orientuota į senjorus, kuomet kiekvieną sekmadienį miesto senjorus vaišiname karšto gėrimo puodeliu.

„Šaukštelio studija” – tai vieta jaukiam šurmuliui ir juokui, smagioms pažintims ir maloniam pasibuvimui su draugais.

 

Jauki aplinka, skonis bei malonumas – visada laukiame Jūsų!